PONAD Dwa tysiące sztuk "JeŻy" Sprzedało się od wrześniowej premiery w 2017 do początku marca 2018. “RAPTORY” ZNALAZŁY 1200 WŁAŚCICIELI W pierwsze trzy miesiące od wydania.

Wydawnictwo Demland pozostaje małą, prywatną inicjatywą, choć nie wygląda, by rynek kiedykolwiek miał się nasycić. Początkowo w obawie przed słabą sprzedażą wydawałem swoje twory w zeszycikach po 5 złotych. Po przerzuceniu się na grubsze i droższe pozycje, wcale nie odnotowałem spadku liczby nabywców.

Stąd poszukuję nowych miejsc, by umieszczać swoje twory. Oferuję cenę hurtową 20,95 złotych netto (komiksy mają ISBN, więc VAT to 5% a cena brutto 22zł) i pokrywam koszt kuriera przy zamówieniu w sumie przynajmniej 20 sztuk komiksów.

Cena hurtowa jest wspólna dla małych i dużych podmiotów. Stąd komiksy z Demlandu kosztują wszędzie 29 złotych, za tyle schodzą i bardzo rzadko są przeceniane.

Darmowa reklama na start dla nowych partnerów

Chcesz nabyć w sumie przynajmniej 30 komiksów na start? Z radością zamieszczę informację na swoim fanpage'u, że pojawiło się nowe miejsce, w którym można kupić moje komiksy. Kawiarnia, sklep, księgarnia czy bar - wszystko mi jedno, pod warunkiem, że klient może u Ciebie znaleźć moje twory. 

Zainteresowani? Piszcie: jakub.demland@gmail.com