Komiksy z Demlandu są dostępne w następujących sklepach i księgarniach:

Księgarnia internetowa "Gildia" - najlepszy wybór, kiedy planujesz nabyć także komiksy innych wydawnictw, także tych niezależnych (zinowo udzielam się w "Warchlakach").

Sklep Yatta, a w zasadzie cała sieć sklepów, ale nigdy nie wiem, czy mają mnie tam fizycznie, czy nie, więc dobrze wcześniej zapytać albo zamówić w internetowym razem z jakimiś fajnymi chińskimi bajkami.

Rebel.pl wzbogacił swoją ofertę zawierającą planszówki, RPG-i oraz bitewniaki o komiksy - w tym te z Demlandu!

Sklep Teetres nie prowadzi moich komiksów, ale ma gadżety - koszulki z Kucami z Bronku oraz inne towary.

Poza tym w Poznaniu współpracujemy z KiKiem, w Krakowie z Fankomiksem. a w Warszawie z Centrum Komiksu.

Komiksy w każdym ze sklepów kosztują 29 złotych sztuka.

Istnieje też opcja nabycia komiksów bezpośrednio ode mnie. Odwiedzam ze swoim stoiskiem największe festiwale i konwenty, takie jak Pyrkon w Poznaniu, Magnificon w Krakowie, Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi i Falkon w Lublinie. Na imprezach autografy i rysunki są zawsze za darmo!

Jeśli chcesz kupić komiksy z autografem bezpośrednio ode mnie przez internet, to istnieje także taka możliwość za pomocą poniższego formularza. Odpowiadamy z danymi do przelewu w ciągu 24 godzin w dni robocze, a wysyłka następuje najpóźniej trzy dni od zaksięgowania kwoty. Wysyłamy Pocztą Polską, poleconym priorytetem i wydajemy paragon.

Koszt wysyłki to 11 złotych niezależnie od liczby zamówionych pozycji.

W TEJ CHWILI NIE MA MOŻLIWOŚCI BEZPOŚREDNIEGO ZAMÓWIENIA KOMIKSÓW, SKORZYSTAJ Z JEDNEGO ZE SKLEPÓW POWYŻEJ!